4Story

4Story náhled

Hledáš online hru, při které si užiješ spoustu zábavy? Vyzkoušej 4Story, hru s příběhem, odehrávající se ve smyšleném světě dvou znepřátelených říší. Sám si určíš, kým chceš být, a pak se jen zdokonaluješ. 4Story patří k nevyhledávanějším online hrám zdarma, a to taky díky široké komunitě hráčů, které denně baví.

Obrázky ze hry 4Story:

Hrát zdarma

4Story fantasy RPG hra zdarma

Tahle oblíbená onlajnovka přináší jednoduché ovládání, zajímavý příběh a příležitost pro to setkat se s lidmi z celého světa. Můžeš ju využívat jen jako odreagování, nebo jako sociální hru – ať se rozhodneš jakkoli, určitě tě bude bavit.

Pokud se rozhodneš pro 4Story, ocitneš se ve světě Iberian, kde proti sobě válčí říše Derionů a Valeriánů. Zvolíš si, ke které říši chceš patřit, vybereš si rasu (člověk, něco jako kočkovitá šelma nebo víla) a jedno ze šesti povolání. Jako v dalších podobných typech onlajnovek svoji postavu zdokonaluješ a plníš úkoly – porážíš protivníky nebo plníš úkoly za jiné postavy, kteří tě odmění svojí pečetí. Za splněné úkoly získáváš body, peníze nebo předměty a od toho se odvíjí tvůj level. A pozor, v téhle fantasy online hře pro tebe smrtí nic nekončí, můžeš chvíli pobývat ve světě jako duše, než najdeš své tělo – zajímavá zkušenost, ne?

To nejlepší na téhle nejvyhledávanější onlajnovce rozhodně není to, kam až může tvůj hrdina dozrát, ale to, kdo hraje s tebou. V tomhle fantasy světě s tebou hrají tisíce dalších hráčů celého světa, které 4Story uchvátila stejně, jako uchvátí tebe. Můžeš s nimi čile obchodovat, zištně nebo nezištně jim pomáhat, můžeš dokonce prodávat nebo kupovat cenné artefakty na chatu. Fantasy online hru 4Story rozhodně nebudeš hrát kvůli grafice, příběhu nebo odreagování při bitvách, i když to taky není k zahození. Tahle super hra zdarma ti umožní stát se součástí obrovské komunity, navazovat v ní kontakty, spojenectví nebo dokonce přátelství, smyšlený svět Iberian bude jen pozadím, na jehož podkladě se bude tohle všechno odehrávat.

Video z 4Story:

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení