Aion – fantasy RPG

MMORPG Aion fantasy akční online hra

Máš rád žánr MMO RPG a baví tě fantazijní světy? Baví tě fantasy literatura a všechno, co souvisí se světem, který je tak nějak mimo naši realitu? Tak neváhej a vyzkoušej skvělou onlajnovku zdarma – Aion, která na světě uchvátila tisíce hráčů a přidala se tak na seznam nejhranějších online her současnosti.

Obrázky z Aion

Hrát zdarma

Aion free to play download

Aion je fantasy MMO RPG, která se zrodila v Koreji, kde také získala největší popularitu. O něco méně populární, ale stále velmi oblíbená, je v Evropě, kde se přidaly další tisíce nadšenců. Tahle skvělá online hra zdarma je jedinečná díky tomu, že si v ní každý najde to své. Jakmile se jednou pustí do světa dobrodružství, už se ho nebude chtít vzdát.

Aion je jedinečná i v tom směru, že má nádhernou grafiku, která tě na první pohled uchvátí. Ne nadarmo patří tahle online hra k nejhranějším onlajnovkám svého druhu. Nabízí krásně vymalované krajiny, různé rozmary počasí, jediné, co ti chybí ke skutečnému vjemu světa Aion, jsou jeho vůně a pachy. Děj této online hry se odehrává na jednom z pěti kontinentů, z nichž každý má jedno hlavní město. V něm jsou dvě spolu válčící rasy, což přináší příležitosti pro skupinové plnění úkolů.

Stejně, jako je propracované prostředí, je propracovaný i avatar, může si ho vymazlit do posledního detailu. Co je na téhle jedinečné onlajnovce nové, je zcela nový způsob boje, kdy se bojuje i na křídlech. Tahle onlajnovka ti zkrátka nabídne desítky hodin zábavy zdarma, v prostředí fantazijního světa spolu s dalšími stejně nadšenými hráči, jako jsi ty!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení