fbpx

Armored Warfare

Hra s tanky online

Armored Warfare je nová MMO hra od Obsidian a přímmo konkuruje World of Tanks od Wargaming. Především ve hře najdeš moderní tanky, ne jen z druhé světové války jako ve WOT.Obrázky z Armored Warfare

Hrát zdarma

Armored Warfare ke stažení zdarma

Nové tanky otevírají velké možnosti, neboť můžeš tedy na svůj tank postupně vyzkoumávat a upgradovat moderní technologie jako jsou rušičky signálu, UAV uplinky a další hračky moderní armády.

Druhou pozitivní změnou je, že ve hře můžeš hrát také v PvE kampaních (Player vs Envirment – typ boje, ve kterém hráči bojují proti počítači). Samozřejmostí je klasický mód PvP (hráči vs hráči), nebo týmové CoOP mise.

Třetím rozdílem je, že hra vypadá skutečně neuvěřitelně, to ostatně můžeš shlédnout na videu níže. Hra běží na CryEngine, který zabezpečí vynikající efekty kouře, výbuchů, padajícího sněhu i na pomalejších počítačích.

V podstatě jsou jen dvě hry tohoto žánru, WOT a právě Armored Warfare. Osobně musím říct, že se dost podobají, ale Armored má jistě lepší grafické zpracování a možnost hrát s novějšími tanky mě přesvědčila, že tato online hra mně bude dost dlouhou dobu dělat společnost. Pokud hrajete WOT, určitě hru doporučuji. Byla by přece chyba nevyzkoušet něco nového.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení