Astro Lords

Online strategie scifi vesmírná

Baví tě hrát strategické online hry  a hledáš něco se sci-fi tematikou? Pak vyzkoušet Astro Lords, 3D multiplayerovou strategii, kterou můžeš hrát v prohlížeči bez omezení zcela zdarma.


Obrázky z Astro Lords

Hrát zdarma

Vesmírná strategie online Astro Lords

Jak hra začíná? Každý hráč začíná na svém asteroidu a své základně. Na základnách se těží suroviny a staví továrny, které budou třeba k výrobě munice a náhradních dílů pro vesmírné lodě. Základna je nejdůležitějším prvkem pro všechny hráče, kdy můžeš pomocí radaru vyhledat nepřátele, spojence, ale také plánovat pirátské nájezdy.

Během nájezdů a útočných misí můžeš bojovat až se šesti loďmi najednou, z nichž ale ovládáš v daném času jen jednu. S obranou nebo útokem ti může pomáhat až pět spojenců. Každý hráč může mít navíc šest generálů, z nichž každý má vlastní loď – na výběr je sedm různých typů lodí. Možností kombinací a skvělých zážitků je tedy spousta.

Astro Lords umožňuje masové boje v podobě bitev proti mimozemským rasám nebo jiným hráčům. Všechny bitvy probíhají v téhle onlajnovce v reálném čase, proto můžeš bojovat, aniž bys musel čekat na dokončení jednotlivých staveb.

V téhle skvělé sci-fi hře online budeš ovládat své lodě, vybírat zbraně a budeš si užívat vesmírných real-time bitev se vším, co k tomu patří. Jen si představ dvanáct současně bojujících lodí, skvělou grafiku a akční ráz a vyjde ti MMO hra zdarma, která předčí všechny ostatní.

Tahle unikátní online hra zdarma nabízí mnohem víc než jiné strategie – žádná jiná jí nemůže konkurovat v propracovanosti a zajímavosti herního prostředí, 3D soubojích v reálném čase a možnostech kolonizace vesmíru.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení