Berserk: The Cataclysm

sběratelská karetní hra

Hledáte zajímavou MMO strategii, která obsahuje prvky jako žádná jiná? Odpovědí může být sběratelská karetní MMO hra, která umožňuje ukázat vaše strategické schopnosti. A to vše zdarma bez instalace, pouze z prohlížeče.


Obrázky z Berserk The Cataclysm

Hrát zdarma

Sběratelská karetní MMO hra

Tato skvělá onlajnovka, která si získala tisíc hráčů po celém světě, je založená na kartách Berserk. Jako hráč máte možnost postavit vlastní vojsko, bránit své území, svádět bitvy, stejně jako Klanové války nebo se utkávat se soupeři v turnajích.

Oproti ostatním strategickým onlajnovkám vyniká Berserk Cataclysm vynikající podporou v češtině. Nejedná se jen o širokou hráčskou základnu a komunitní web, ale také o příručku pro začátečníky nebo další materiály pro zapálené hráče. Nemusíte procházet cizí fóra, abyste se setkali s někým, kdo hraje stejně rád jako vy – všechny pohodlně v češtině získáte na jednom místě. I to je důkazem, že je tahle prohlížečovka zdarma v Česku velmi oblíbená, protože má širokou hráčskou základnu.

Jak hra začíná? Dostanete jednu sadu karet a se základním ovládáním hry se seznámíte prostřednictvím řady výukových úkolů. I po úvodním zaškolení máte možnost následovat návodné questy, pokud budete třeba – není tedy na místě se obávat, že byste hru ani jako úplný začátečník nezvládli.

Tahle velmi oblíbená onlajnovka si získala zástupy příznivců po celém světě, protože je mezi ostatními strategickými MMO hrami neobvyklá a obsahuje mnoho zajímavých prvků. Umožňuje vedení skupinových bitev stejně jako hraní jeden na jednoho, záleží jen na vás, co vám víc vyhovuje.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení