fbpx

CroNix

Cronix RPG MOBA

Vynikající MMO hra kombinující prvky žánru MOBA (multiplayer online battle arena) a RPG akce. Pokud rád hraješ online bojovky, MOBA tě chytne jako žádná jiná hra předtím.
Obrázky z CroNix online

Hrát zdarma

MOBA kombinující RPG akci CroNix

Děj Cronixu se odehrává v budoucnosti, kdy po vyčerpání přírodních zdrojů vrcholí světová válka o energie. Je to temný svět jednoho velkého bitevního pole s možností si vybrat charakter svého hrdiny a herní mód, ve kterém budeš hrát.

Na výběr je několik charakterů postav, některé mají svou sílu v boji na blízko pomocí úderů a kopů a další jsou zvýhodněny v ovládání zbraní a jiných zničujících efektech.

Herní mód si můžeš vybrat 3vs3, který je skutečně rychlou řežbou, nebo naopak až 7vs7 reálných online hráčů, kdy taková bitva může trvat klidně i půl hodiny. Za každou vyhranou bitvu získáváš potřebné body, díky kterým můžeš postupně vylepšovat svou postavu.

Nejlepší na této MOBA pařbě je, že se jedná o akční RPG mezi reálnými hráči, která není jen o rychlosti klikání na tlačítko attack. Naopak zde se postupně budeš učit mnoho combo devastujících útoků. Hra je velmi dobře graficky zpracována, herní prostředí vypadá naprosto skvěle, včetně akčních efektů, které jen tak neomrzí. Hra běží na graficky vyladěném Unreal Enginu. Pohled z úhlu třetí osoby poskytuje vynikající výhled na bojiště. Na začátku je připravený skvělý tutoriál, který tě naučí základní ovládání hry. A právě i díky aktualizacím se ve hře objevují stále nové možnosti strategických a útočných pohybů, které tuto MMO RPG řadí mezi jedny z nejlepších MOBA her.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení