fbpx

Desert Operations

Desert operations

Hledáš vojenskou online strategii? Pak je pro tebe Desert operations tou pravou online hrou – nabízí ti hodiny plné budování, bránění a útočení v realistickém prostředí. S touhle skvělou onlinovkou zažiješ stovky hodin zábavy, a to bez instalace a zdarma.Obrázky z Desert Operations

Hrát zdarma

Desert Operations válečná strategie online

Jak tahle válečná hra začne? Po registraci hru spustíš přímo v prohlížeči, jedná se tedy o klasickou browserovku. Na začátku dostaneš malou nerozvinutou základnu a důležité suroviny, abys ji mohl rozvíjet. Začátečníky určitě povzbudí, že do určité velikosti jsi na začátku chráněn proti útokům. Pokud by se ale rozhodl v tomto chráněném období zaútočit na své okolí, svoji ochranu tím ztratíš. Ne náhodou se tahle online hra zařadila mezi nejhranější klasické MMO strategie, potěší jak milovníka klasiky, tak hráče, který s tímto žánrem přichází do styku poprvé.

Tahle onlinovka má podařenou grafiku a jednoduché ovládání, je vhodná i pro úplné začátečníky, protože máš neustále k dispozici nápovědu. Máš možnost ji hrát úplně zdarma, nebo si koupit prémium účet, a mít tak náskok před tvými protihráči. Samozřejmě jako v každé online strategii můžeš i v Desert Operations uzavírat koalice a bojovat se svými spojenci, ale zábavu si užiješ i úplně sám.

V téhle skvělé onlinovce, která je nejhranější ve svém žánru, můžeš vyvíjet pěší, letecké, vodní i obranné jednotky, každé mají samozřejmě své výhody i nevýhody. Desert operations je věrný obraz válečných soubojů, včetně špionáží a výzkumu nových zbraní. Nabízí skvělou online zábavu pro všechny příznivce válečných strategií, tak neváhej a vyzkoušej ji.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení