Drakensang

Drakensang fantasy MMORPG

Miluješ hraní RPG, je ti sympatická klasika, ale zároveň nechceš ztrácet čas zdlouhavým vymazlováním postavy? Chceš si užít bojové vzrušení online? Pak je Drakensang skvělou onlajnovkou pro tebe, nabízí zábavu a herní požitek, který jinou MMO hrou nezískáš. Na podkladě klasického RPG z fantazijního světa vznikla diablovka, která ale nabízí mnohem víc než online hry stejného typu.

Obrázky z Drakensang online

Hrát zdarma

Proč hrát Drakensang cz online

Na začátek je vhodné říct, že pokud znáš klasickou Drakensang, má s online verzí máloco společného. Kromě základních prvků, jakým je prostředí a celkové schéma, se obě verze zásadně liší – od onlajnovky Drakensang nečekej hodinové vytváření postav ani výběr z mnoha typů, na výběr dostaneš jen tři. Ať už si zvolíš Mága, Bojovníka, nebo Lukostřelce, Drakensang tě brzy vtáhne do hry a nepustí. O jejím úspěchu mezi hráči, kteří hledají výjimečnou hru, svědčí i to, že patří k nejvyhledávanějším online hrám.

Hlavní předností této oblíbené online hry je skvělá grafika a to, že ji můžeš hrát po registraci úplně zdarma. Samozřejmě si můžeš připlatit, pokud chceš, ale můžeš ji úspěšně hrát i s prázdnou kapsou, jen to zabere trochu víc času. Drakensang ti nabízí dynamickou zábavu, dlouhé hodiny plné bojů a propracovaný vysněný svět se spoustou zajímavých míst k prozkoumávání. Fantastická grafika, množství úkolů a příšer ti nedovolí se jen tak odtrhnout od počítače.

Od online RPG Drakensang můžeš zkrátka čekat, že tě hned chytne a jen tak nepustí. Je vytvořena pro hráče, kteří hledají adrenalin a dobrodružství zasazené do skvěle vymyšleného světa. Autoři hry využili slabin původní hry a vytvořili zcela novou online verzi, která uspokojí mnohem víc hráčů než jen vyznavače klasické RPG ze staré školy. Tahle onlajnovka je na rozdíl od své předchůdkyně hrou pro 21. století, a patří k těm nejlepším prohlížečovkám, které jsou k dispozici zdarma.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení