Forge Of Empires

MMO strategie onlajn

Rád hraješ strategické online hry a láká tě historie? Pokud chceš zkusit něco opravdu jedinečného, vyzkoušej skvělou MMO strategii Forge of Empires. Která jiná hra ti nabídne možnost projít s vlastní vybudovanou osadou dobou kamennou až na samotný vrchol lidské civilizace?

Hrát zdarma

Obrázky z Forge Of Empires

Online budovatelská hra Forge of Empires cz

Tahle oblíbená onlajnovka zdarma nadchla tisíce skalních příznivců žánru stejně jako hráče jiných typů her. Forge of Empires je snadno hratelná i díky tomu, že nemusíš nic instalovat – je to klasická prohlížečovka. Na první pohled tě zaujme grafika propracovaná do každého detailu a přehledné prostředí. Hned po přihlášení můžeš začít hrát, octneš se v době kamenné a tvým úkolem není nic menšího než vybudovat civilizaci. Budeš se starat o budovy (zezačátku spíš příspěvky), zemědělství, vývoj vojska a expanzi. Neminou tě ani bitvy, obchodování a notná dávka diplomacie.

Tahle skvělá online strategie nabízí zajímavý způsob boje, který překvapí i znalce žánru MMO strategií. Kromě toho ale poskytuje hráčům široké možnosti sociálního hraní – můžeš chodit ostatní hráče navštěvovat, obchodovat s nimi, spojovat se s nimi do aliancí nebo vyjednávat. Pro lidi zaměřené na sociální aspekt hraní je Forge of Empires ideální volbou, protože u stavění budov, obchodování, výzkumu a boje rozhodně nezůstaneš.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení