Goal United

Goal United manažer

Fandíš fotbalu a hledáš online hru zdarma? Vytvoř si vlastní tým a vyzkoušej, jaké to je být fotbalovým manažerem. Díky MMO GoalUnited poznáš dokonale zázemí opravdového fotbalu a budeš moci soupeřit s ostatními fotbalovými nadšenci online. Na konci sezóny se uvidí, jak dobrou práci si odvedl a zda to stačí na titul. Tento fotbalový manažer je stvořen pro milovníky fotbalu.

Obrázky z Goal United

Hrát zdarma

Goal United – fotbalový manažer online

Že fotbal není jen o kopání do míče, ví každý. Konkrétní představu o tom, co práce je okolo postupu jednoho týmu ze dna ligové tabulky o několik příček výš, má ale málokdo. GoalUnited patří právem k nejhranějším online hrám, protože nabízí spoustu zábavy a uspokojují široké spektrum hráčů. V téhle onlajnovce se můžeš bavit sestavováním týmu, jeho trénováním, vymýšlením taktiky a konkrétních sestav na jednotlivé zápasy, ale budeš se při tom starat i stadion a celkové zázemí mužstva a celého realizačního týmu. Budeš řešit přijímání nových zaměstnanců, vyjednávat se sponzory nebo rozhodovat o tom, co nového nabídne váš stadion vašim fanouškům. Každý milovník této nejoblíbenější online hry v podobě fotbalového manažera si bude samozřejmě libovat ve statistikách a zlepšování výkonnosti hráčů.

GoalUnited je skvělý fotbalový manažer online s velmi dobrou grafikou. Navíc určitě oceníš možnost soupeřit s jinými zapálenými hráči online a porovnávat svoje síly. Tuhle online hru můžeš hrát po registraci zdarma, nebo si můžeš přikoupit prémiový účet. Tahle zábavná fotbalová onlajnovka nabízí odreagování od jiných typů her, svůj mozek zaměstnáš jinými akcemi než jen střílením, sázením obilí nebo vylepšováním postavy. GoalUnited je zkrátka hra pro všechny, kdo mají blízko k fotbalu a nebojí se přiznat si, že za dobrými výsledky není jen kondice, ale spousta neviditelné práce okolo.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení