fbpx

Goodgame Big Farm

Logo hry Goodgame Big Farm

Baví tě MMO hry a je ti bližší budování polí a chov dobytka než stavění chrámů a cvičení vojáků? Big Farm patří k nejlepším strategickým onlajnovkám pro dívky, nabízí spoustu zábavy a radosti ze hry, stejně jako možnosti spolupráce s ostatními. I kdyby tě to k zemědělství zrovna dvakrát netáhlo, můžeš si být jistý/á, že při prvním hraní téhle skvělé online hry zdarma neodoláš jejímu kouzlu a začneš orat…

Obrázky z Goodgame Big Farm

Hrát zdarma

Farmářská hra přes celou obrazovku

Tahle prohlížečovka nepřekvapí jen příjemnou a propracovanou grafikou, Big Farm můžeš hrát i fullscreen – přes celou obrazovku. Je propracovaná, i co se samotné strategie týká. Abys mohl/a Big Farm hrát, musíš se zaregistrovat – registrace je zdarma, takže o nic jiného než o malé zdržení nejde. Jakmile se přihlásíš pod svým nickem, začneš farmařit – obhospodařovat pole, chovat zvířata a prodávat produkty své farmy. Budeš sklízet úrodu a najímat zaměstnance, o které se ale budeš muset náležitě starat. Pomocí téhle oblíbené online hry na vlastní kůži poznáš, že zadarmo ani kuře nehrabe – bez péče o plodiny na polích, o zvířata nebo právě tvé zaměstnance nesklidíš tolik, kolik bylo v plánu.

Ve světě Big Farm můžeš pěstovat polní květiny, kukuřici, zelí nebo pšenici a chovat prasata, slepice nebo krávy. Vše, co získáš z farmy, můžeš prodat, a získat tak dolary. Ve světě téhle agrostrategie existuje ale ještě jedna měna, zlaťáky, které získáš jen směnou za reálné peníze – pokud je chceš, musíš zaplatit, ale hrát se dá úspěšně i bez nich. K úspěšnému farmaření je samozřejmě zapotřebí nějakých budov a se zvětšující se farmou i pár zaměstnanců. Budeš moct stavět stodoly nebo silo a pochopíš, jakou cenu má pro farmáře něco tak obyčejného jako hnůj. Jako opravdový farmář nebudeš mít práci jen se zvířaty a polem, ale také se svými zaměstnanci – musíš se starat, aby byli spokojení, protože jen spokojený zaměstnanec pracuje dobře.

V téhle nejhranější farmářské online hře ale nejsi sám/sama, můžeš se spojit s kýmkoli z tisíců hráčů po celém světě. Můžete založit farmářský spolek nebo mezi sebou soutěžit, taky se budeš moct s ostatními porovnávat v žebříčku úspěšnosti. V Big Farm se vyplatí být často online, protože bonusové úkoly přicházejí nečekaně a díky nim můžeš získat zajímavé výhody. Big Farm je online hra zdarma nabízející skvělou zábavu každému, kdo rád pěstuje a staví a má rád kontakt s ostatními hráči.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení