fbpx

Goodgame Empire

Logo hry Goodgame Empire

Líbí se ti MMO strategie a chceš hrát online zdarma bez nutnosti cokoli instalovat? Vyzkoušej bezkonkurenční prohlížečovku Goodgame Empire – tahle onlajnovka je podle mnoha hráčů nejlepší online hrou posledních let a nabídne ti týdny skvělé zábavy. Vyniká skvělou grafikou a propracovaností a příležitostí setkávat se s ostatními hráči v aliancích nebo bojích.

Hrát zdarma

Obrázky z Goodgame Empire

Budovatelská strategie online

Jak Goodgame Empire začíná? Jak jinak než chytře vymyšleným tutoriálem, který tě rozhodně nebude nudit – tvým úkolem bude pomoci příteli zaútočit na jeho nepřátele. Až poté, co tento úkol splníš, dostaneš sám svůj naprosto nechráněný hrad a tvým úkolem je vybudovat z něj impérium. Takhle online hra nabízí soubor toho nejlepšího, co ostatní MMO strategie – právem patří k nejvyhledávanějším online hrám na trhu. Budeš stavět obranné i útočné vojsko, rozvíjet ekonomiku, stavět budovy, vymýšlet taktiku boje, získávat primární suroviny, bojovat s nepřáteli, až se dostaneš do fáze, kdy se pustíš do klání se skutečnými hráči po celém světě. Tento okamžik je zlomem ve hře a momentem, na který všichni MMO fajnšmekři čekají – budeš moci zakládat aliance, účastnit se diplomatických jednání a dobývat další území. Většina obdobných her se hraje v okně kde na tebe bliká spoustu reklam, ale tato hra má obrovskou výhodu, můžeš hrát Goodgame Empire přes celou obrazovku.

Goodgame Empire je jedna z nejoblíbenějších onlajnovek vůbec, hrají ji miliony hráčů po celém světě. I díky tomu bude každá tvoje hra neopakovatelná a jedinečná – mezi tebou a ostatními hráči se odehraje něco, co se nikde jinde než v prostředí onlajnovek prostě odehrát nemůže. Budeš pomáhat ostatním, v pomstě plenit sousedy nebo v jediné alianci ve tvé části světa napadat tu druhou. Při tom všem samozřejmě musíš myslet na to, abys měl zdokonalené budovy, aby sýpky nezely prázdnotou, aby bylo dost stavebního materiálu a aby tvoje bitevní taktika nebyla ekonomicky příliš náročná. Zvládneš to?

Ve hře ti mohou pomoci rubíny, které získáš za plnění úkolů, nebo směnou za skutečné peníze. Pomocí rubínů můžeš získat větší výnosy z polí a levnější suroviny, větší válečnou kořist nebo urychlit vývoj budov. To, zda je využiješ, závisí jenom na tobě, hra se dá hrát i bez nich. Pokud hledáš hru na následující měsíce, Goodgame Empire je rozhodně pravou volbou i pro toho nejnáročnějšího hráče!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení