fbpx

League of Angels

logo LOA MMORPG

Baví tě tahové MMO RPG? Pak vyzkoušej legendární onlajnovku League of Angels. Ocitneš se v bájném světě a tvým úkolem nebude nic menšího než jako člověk za pomoci anděla navrátit zemi Etheria ztracenou rovnováhu, klid a mír. Právem patří tahle online hra zdarma k nejhranějším hrám vůbec, tahové souboje a propracované skiny jsou zárukou nekonečných hodin zábavy.

Obrázky z World of Tanks

Hrát zdarma

Scifi MMORPG hra League of Angels

League of Angels se od jiných MMORPG v mnohém liší. V první řadě není tvým pomocníkem žádné více nebo méně roztomilé zvířátko, ale rovnou anděl. Anděl ti pomůže v bojích, protože při tobě stojí a poskytuje ti různé výhody. Pokud se pustíš do boje, octneš se v provizorní aréně, kde máš příležitost předvést, co je v tobě. V boji můžeš používat jako v jiných online RPG sílu i magii, když zvítězíš, získáš nejen zkušenosti, ale i zlaťáky, za které můžeš pořídit lepší vybavení. S každým bojem rostou schopnosti nejen tvé, ale i tvého anděla. League of Angels patří k nejhranějším online hrám i díky tomu, že je postavená na množství soubojů.

Jak vlastně celá hra začíná? Bezpečný svět plný harmonie byl zničen zlým Suurdem. Andělé, kteří chránili tuto bájnou a pokojnou zem, byli po jednom pronásledováni a zabíjeni. Jedině lidští hrdinové se mohou postavit tomuhle rozmáhajícímu se zlu a navrátit andělům ztracenou pečeť a s ní i jejich nevídanou moc a sílu. Bez spojenectví lidí a andělů je ale vítězství nad všudypřítomným zlem v nedohlednu. S touhle nejlepší fantasy online hrou si úplně zdarma užiješ nejen v samotných soubojích a vylepšování svého hrdiny, ale můžeš také hrát řadu miniher. Kvalitní grafika a zajímavé skiny tě vtáhnou do děje a nepustí tě od počítače. League of Angels je prohlížečovka, proto nemusíš nic zdlouhavě instalovat, jen se přihlásíš a začneš hrát. O kvalitě této hry a jejích možnostech svědčí tisíce hráčů po celém světě. Přidej se k nim a vyzkoušej ligu andělů i ty!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení