fbpx

Might and Magic Heroes online

Heroes of might and magic online

Líbí se ti fantasy MMO RPG s magickými prvky? Pak je onlajnovka Might and Magic Heroes přesně pro tebe. Stojí na úspěšné desktopové PC sérii a nabízí stovky hodin skvělého hraní. Online, s tisíci hráči na celém světě a zcela zdarma.Obrázky z Might and Magic Heroes online

Hrát zdarma

Might and Magic online hra zdarma

Pro hraní téhle oblíbené MMO hry stačí stáhnout klienta a hrát online v prohlížeči. Webová grafika si s tou desktopovou nikterak nezadá a fantazijní svět plný magie tě uchvátí od první chvíle. Můžeš si vybírat z 8 měst, 16 tříd a 56 tvorů. Výběr postavy je velmi variabilní a každý si najde to své, ve hře se objevují rytíři, duchovní, nekromanti, alchymisté, kouzelníci, barbaři, mágové, čarodějové a čarodějnice a tuláci a další. Záleží jen na tobě, kým chceš být, komu vdechneš život.

Tahle strategická online hra zdarma nabízí všechno, co je pro žánr typické – budování měst, hradů, zdokonalování kouzel a schopností jednotlivých postav a samozřejmě rozvoj hospodářství. Hra nabízí navíc stovky kampaní a krásných příběhů, skvělé stavby a vzrušující bitvy. Můžeš se také účastnit různých turnajů a jednotliví hrdinové mohou budovat města, ačkoli pocházejí každý z jiné frakce.

Čím vyšší úroveň bude mít tvůj hrdina, tím vyšší schopnosti – v jedné z nejhranějších online her současnosti má hrdina dokonce dvě odlišné formy podle úrovně dovedností. Tak neváhej a založ město, do něhož budeš rekrutovat stvoření podle svého výběru. Vytvoříš tak jedinečný svět, v němž se budeš utkávat s dalšími hráči. S touhle skvělou MMO RPG se rozhodně nudit nebudeš, protože nikdy nebudeš hrát dvakrát to samé.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení