My Free Zoo

online hra se zvířaty

Pokud jsi příznivcem MMO budovatelských strategií a zároveň máš rád říši zvířat, nemůže být lepší hrou pro tebe My Free Zoo. Kdo by se nechtěl stát ředitelem zoologické zahrady a vybudovat vlastní ZOO podle svých představ? V téhle oblíbené onlajnovce zdarma se budeš starat nejen o tisíce zvířat, ale taky o celkový rozvoj zahrady.Hrát zdarma

Obrázky z My Free Zoo

Hra o zoo online zdarma

Jak to celé začne? My Free Zoo je klasická prohlížečovka, takže nic nestahuješ ani neinstaluješ, jen se zaregistruješ. Na začátku tě čeká tutoriál, kterým tě provází ředitel ZOO. Po tutoriálu už můžeš začít hrát – tvým úkolem není nic menšího než na zelené louce vybudovat zoologickou zahradu, která bude ekonomicky soběstačná, poskytne zvířatům dobré podmínky pro život a bude pro návštěvníky lákavá. Jak na to?

Tahle skvělá online hra nabízí stovky hodin zábavy jak hráčům zaměřeným na budování, tak hráčům milujícím faunu tohoto světa. Ve hře se setkáš s roztomilými zvířaty všech kontinentů, a čím vyššího levelu dosáhneš, tím si budeš moct vybírat z většího množství druhů. Na začátku toho nemáš na výběr moc, na tarbíka nebo takovou vakoveverku si budeš muset nějaký ten čas počkat. K tomu, abys mohl zvířata chovat, pro ně musíš vybudovat dostatečné zázemí. Totéž potřebují i návštěvníci tvé zahrady – nebýt jich, nebudeš mít dostatečné příjmy na rozvoj ZOO. Takže budeš sledovat příjmy ze vstupného, stánků, které postavíš, a za ně rozšíříš zahradu, získáš další zvířata nebo celkově vylepšíš prostředí ZOO.

My Free Zoo vyniká velmi příjemnou grafikou, nabízí ti skvělou zábavu po stovky hodin. A co je vůbec nejlepší, můžeš hrát online a zdarma. Právě proto se tato hra stala nejoblíbenější ve své kategorii. Některé hráče zaujme víc budování, jiné ekonomika, další baví hlavně se starat o zvířata – starat se o jejich potravu, čistit kotce a zpříjemňovat jim život v ZOO. Ať už patříš k jakémukoli typu, s touhle oblíbenou onlajnovkou se nudit rozhodně nebudeš.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení