My Little Farmies

Ukazka MLF

Baví tě budovatelské MMO strategie? Chceš si při onlajnovce hlavně odpočinout, vypnout, nechceš za nic platit, a přitom chceš být součástí komunity? Vyzkoušej neobyčejnou farmářskou online strategii My Little Farmies, která nabízí mnohem víc než jen zážitek ze středověkého farmaření. Oproti jiným podobně zaměřeným strategiím nabízí poklidnou zábavu a nahlédnutí do tajů skutečného zemědělství.

Hrát zdarma

Obrázky z My Little Farmies

My Little Farmies cz registrace zdarma

My Little Farmies je právem nejoblíbenější strategií svého druhu. Nabízí zábavu i nenásilné poučení, protože pochopíš, co je všechno třeba udělat před tím, než budeš moct upéct třeba chleba. Pokud ale čekáš, že na začátku budeš mít pole, na kterém vysadíš první plodinu, jsi na omylu. Tahle skvělá online hra zdarma tě naučí trpělivosti, protože zezačátku nemáš skoro nic a ke všemu se musíš propracovat. Za každou novou stavbu, třeba chodník, získáš haléře a za ně můžeš stavět dál. Takže i požitek z toho, že poprvé zaseješ obilí, je v porovnání s jinými onlajnovkami nesrovnatelný.

Tahle onlajnovka patří k nejoblíbenějším online hrám vůbec, je zasazená do období středověku. Vyznačuje se nízkou obtížností a vysokou hratelností. Na začátku se dopracuješ k prvním budovám, mlýnu, a budeš moci plně využívat své pole. Tvá vesnice bude mít obyvatele, ale kromě nich budeš mít i vlastní zaměstnance, a samozřejmě budeš v častém kontaktu s obchodníky, kterým budeš nabízet své produkty. Kromě pěstování plodin se samozřejmě budeš věnovat i chovu zvířat. Z budov budeš moct postavit i kuchyni, moštárnu, pekařství, mezitím však musíš sít, zalévat, sklízet, krmit zvířata, obchodovat…Tahle skvělá browserovka zdarma ti nabízí i nevídanou možnost kontaktu s ostatními – protože v My Little Farmies čas běží opravdu pomalu a na spoustu věcí čekáš, můžou ti tví přátelé posílat karty s cennými předměty. Tím, co tě určitě zaujme, jsou dekorace – to, jak vyzdobíš budovy nebo i produkty své farmy, má vliv na to, kolik zákazníků tvou vesnici navštíví. A protože náš zákazník, náš pán, prodejem produktu na přání získáš mnohem víc peněz než v běžném obchodě. Samozřejmě tě nemine plnění úkolů a spousta další zábavy. Tak se vrať do středověku a založ si svou vlastní vesnici!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení