OGame CZ

Logo MMO strategie OGame

Baví tě MMO strategie a Hvězdné války znáš pozpátku? Místo světa pohádek a vybájených postav tě láká spíš hmatatelný svět vesmíru? Pak jsi na dobré adrese – Ogame CZ je jedinečná online strategie z vesmírného prostředí. V téhle nejoblíbenější vesmírné strategii se staneš pánem své planety a budeš rozšiřovat své impérium. Ne náhodou se tahle skvělá onlajnovka stala nejvyhledávanější online hrou vůbec a hrají ji tisíce hráčů po celém světě.

Obrázky z OGame

Hrát zdarma

OGame cz – nejlepší vesmírná hra online

Jak to celé začne? Po registraci si vybereš jeden z vesmírů, ve kterém budeš hrát. Pozor – každý vesmír je v něčem jiný a je dobré si zvolit takový, který nejvíc vyhovuje tvému hernímu stylu. Při prvním spuštění téhle prohlížečovky se spustí názorný tutorial, který tě kompletně v češtině seznámí s ovládáním hry. A pak už se octneš rovnou na své bezbranné, nehostinné a pusté planetě. Jako u všech online strategií budeš těžit suroviny, stavět budovy a vojsko – vesmírnou flotilu. Tahle online hra patří k nejoblíbenějším vesmírným onlajnovkám taky proto, že klade velký důraz na výzkum – bez kvalitního výzkumu nebudeš mít kvalitní vojsko a budeš za ostatními zaostávat. Tvým cílem samozřejmě není jen ubránit sám sebe, ale také kolonizovat ostatní planety a být platnou součástí některé z vesmírných aliancí.

Práce, kterou musíš v Ogame CZ na své planetě vykonat, je opravdu mravenčí – zmrzlý a nehostinný povrch musíš proměnit na doly, těžební věže, továrny a elektrárny. Abys mohl začít budovat vojsko, musíš postavit hangár. K tomu všemu potřebuješ dostatek peněz – temné hmoty. Pokud se ti zdá, že spoření je příliš pomalé, můžeš si temnou hmotu vyměnit za skutečné peníze. V průběhu hraní téhle online strategie plníš různé mise – sám si určíš, v jakém pořadí se jimi chceš prokousávat, nemusíš přijmout doporučený postup, můžeš se vydat i jinou, zábavnější cestou. A pokud tě láká kariéra v armádě, můžeš se přidat k aliančním spojencům a zastávat některou z hodností. A pokud budeš hodně trpělivý, vytvoříš i legendární Hvězdu smrti, obávanou v celé Galaxii. A to všechno ve skvělé online hře zdarma, která nabízí výbornou grafiku a dobrou hratelnost.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení