Rail Nation

Logo z hry Rail Nation

Baví tě vlaky a vše kolem železnice a k tomu hraní online her? Pak sáhni po MMO budovatelské strategii Rail nation. Tahle onlajnovka je skvělá v tom, že je propracovaná, jak co se mašinek týče, tak co se týče herního systému a možnosti hrát s jinými hráči po celém světě. Navíc je úplně jiná než ostatní MMO strategie – posuď sám, kde jinde tohle všechno najdeš?

Hrát zdarma

Obrázky z Rail Nation

Online tycoon strategická hra na registraci

Na začátku je třeba se zaregistrovat na příslušných stránkách a pak se jen přihlásit ke tvému účtu. Hra je klasická browserovka, nemusíš nic stahovat a instalovat. Až se přihlásíš, zvolíš si jedno z 50 měst, kde budeš působit. Nemusíš se bát, že hru nezvládneš, protože můžeš na začátku využít podrobný tutoriál. Pak začneš pomalu budovat svoji železniční síť a dovážet do ostatních měst zboží. Abys mohl zboží převážet, musíš získat přepravní licenci. Cílem hry je vytvořit takovou strategii, kdy porazíš konkurenci, tedy ostatní hráče – mít co největší zisky díky přepravě zboží, optimálním jízdním řádům a kvalitnímu vozovému parku. Čím vyšší zisky máš, tím si můžeš dovolit další a další investice do svých vlaků a kolejí, a navíc můžeš plnit speciální úkoly, za které získáš také něco navíc.

V téhle nejhranější vlakové onlajnovce nehraješ sám, můžeš vytvořit asociaci až o 25 hráčích. Úchvatné na téhle nejoblíbenější ryze budovatelské MMO je to, kolik vlaků a v jak realistickém provedení můžeš při hře využívat. Rail Nation je výborná obchodní strategie, takový lepší Transport Tycoon. Na své si přijde začátečník i pokročilý, a podle mnohých tahle hra svým provedením a hráčskými možnostmi nadchne i toho, komu vlaky a lokomotivy neříkají zhola nic. Pokud jsi netrpělivý a chceš průběh hry urychlit, máš možnost sáhnout po prémiovém účtu. Na druhou stranu můžeš tuhle oblíbenou onlajnovku hrát úplně zdarma a skvělé je i to, že u ní nemusíš sedět hodiny denně, stačí se párkrát denně přihlásit, naplánovat jednotlivé akce a pak nechat tvé vlakové impérium, ať se činí. Rail Nation nabízí naprosto jedinečný zážitek, nesrovnatelný s jinými onlajnovkami podobného typu. Vyzkoušej ji a uvidíš!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení