RollerCoin – získejte crypto hraním her

Rollercoin - online crypto hra

Nebylo by příjemné, kdybyste mohli dostávat peníze za to, že budete celý den jen sedět doma a hrát počítačové hry? Samozřejmě že by bylo, nicméně takhle život obecně nefunguje… Nebo ano? Na řadu však ale přichází RollerCoin!

RollerCoin je bezplatná krypto těžební simulační hra, kde si můžete vydělat reálné peníze ve formě kryptoměn. Stačí hrát mini hry a tím získáváte těžební výkon, díky kterému následně získáváte reálné odměny z vytěžených bloků ve formě bitcoinů (BTC), etherea (ETH), dogecoinů (DOGE), Binance Coin (BNB), polygonu (MATIC) a tokenů RollerToken (RLT).

Jak RollerCoin funguje?

Jakmile se zaregistrujete a vytvoříte si účet, budete si moci vytvořit a přizpůsobit malou postavičku. Vůbec se ale netrapte, jak bude vypadat, budete mít možnost ji později změnit. Vaše postavička bude umístěna do místnosti, kde se vedle ní nachází malý počítač. Tato místnost bude vašim virtuálním těžebním centrem.

Abyste mohli začít vydělávat, budete muset hrát minihry, které najdete na kartě „GAMES“. Každá vyhraná minihra vám poskytne těžební výkon (v Gh/s – GigaHash/s) a díky němu začnete vydělávat reálné kryptoměny, začnete je tak těžit na základě vámi získaného výkonu z vyhraných her.

Kromě toho budete mít možnost svůj těžební výkon zvyšovat kupováním těžebních minerů za vámi již vydělané peníze nebo investicí do hry (není však nutná).

Pokud se zaregistrujete pomocí tlačítka níže, získáte 1000 Satoshi zdarma! Není to mnoho, ale to vám může pomoci při nákupu vašeho prvního mineru.

Hrát zdarma

Jakmile odehrajete minihru, k vašemu těžebnímu výkonu bude přidáno několik Gh/s, za které budete těžit skutečné kryptoměny. Tento výkon však vydrží maximálně 7 dní. Hra je tak založena na aktivitě a vydělávají v ní pravidelní hráči. Na straně druhé, pokud natěžíte dost, budete si moci za tyto peníze koupit virtuální miner, který těží neustále. Zde stačí jen jednou za 5 dní kliknout na tlačítko, které dobije elektřinu potřebnou pro vaše minery. To však zabere pouze několik sekund.

Dá se na RollerCoinu vydělat?

V RollerCoinu si budete moci sami zvolit, jakou hashovací sílu (těžební výkon) přiřadíte určité kryptoměně. Můžete tak klidně výkon rozdělit a těžit všechny aktuálně dostupné kryptoměny – BTC, ETH, BNB, MATIC nebo DOGE.
Každých 10 minut je ve hře vytěžen virtuální blok a dle vašeho těžebního výkonu získáte podíl za tento blok. Jen pro představu, pokud se budeme bavit jen o bitcoinu, každých 10 minut je rozděleno 30 000 satoshi mezi hráče. To znamená, že za den aktivní hráči si rozdělí 4 320 000 satoshi (30 000 x 6 x 24h). A jelikož ve hře jde těžit 6 kryptoměn, jedná se zjednodušeně řečeno každý den o 25 920 000 satoshi = 0,25 BTC denně! Tato odměna však postupně s množstvím aktivních hráčů narůstá. Když jsme začali hrát RollerCoin my, byla podstatně nižší.

Základní místnost ve hře Rollercoin

Oficiální platidlo RollerCoinu RLT

Ve hře najdete ještě jednu kryptoměnu – RollerToken, který slouží pro nákupy minerů nebo vstupenek k různým akcím. Hodnota RollerCoinu je nastavena tak, že 1 RLT se rovná 1 USD. RollerCoin můžete získat buď těžením díky výkonu z her a minerů nebo si jej můžete směnit za natěžené bitcoiny, ethereum a další měny, které jste vytěžili.

Minihry RollerCoinu, díky kterým získáte těžební výkon

 • Coinclick – hráč musí klikat na mince, které za plot háže křeček. Hráč však musí dávat pozor, aby neklikl na bombu a tím by hru prohrál.
  Token Blaster – Hra ve stylu vesmírných útočníků. Hráč musí střílet malé mimozemšťany, aniž by byl zastřelen.
 • Token Blaster – Hra ve stylu vesmírných útočníků. Hráč musí střílet malé mimozemšťany, aniž by byl zastřelen.
 • Flappy Rocket – Hra založená na principu Flappy birds. Hráč musí provést křečka bludištěm pouze pomocí klikání myší.
 • Cryptonoid – Hra založená na principu hry Arkanoid. Hráč musí rozbíjet cihly pomoc kuličky, kterou do herního pole vrací pomocí pálky.
 • Coin-match – Nejvíce se podobá klasické hře Bejewelled. Principem hry je pomocí záměn sdružovat 3 a více stejných symbolů.
 • Crypto Hamster – Hráč musí skákat s křečkem po obrazovce, přistávat na podložkách, vyhýbat se mimozemšťanům a doskákat do učité výše.
 • 2048 Coins – Kdo by neznal 2048 game? Cílem hry je posunovat dlaždice tak, aby se spojily a vytvořily dlaždici novou s vyšší hodnotou.
 • Coin-Flip – Klasické pexeso s crypto symboly. Odhalování stejných dvojic hráč získává body.
 • Dr.Hamster – Minihra založená na principu staré hry Tetris.
 • Token Surfer – Hráč zde jede na skateboardu a musí zdolávat překážky pomocí skákání. Design této hry velmi napodobuje starou oblíbenou hru Mario.
 • Lambo Rider – jednoduchá závodní hra, kde je třeba se vyhýbat překážkám na trati a naopak sbírat symboly kryptomincí.

Nahlédněte do galerie jak minihry vypadají

Vývojáři hry postupně rozšiřují, a tak je více než jisté, že další nové minihry se objeví brzy.

Každá hra má 10 různých obtížností a 3 kola mezi jednotlivými obtížnostmi. To znamená, že pro postup na další level je třeba hru vyhrát 3krát. Odměnu ve formě Gh/s ke svému těžebnímu výkonu však dostanete vždy za každou vyhranou hru. Postupem na vyšší level se však tato odměna zvyšuje. A nejlepší na tom je, že i když dosáhnete 10. levelu, budete moci hrát dál a každou vyhranou hrou získáte nejvyšší možnou odměnu. Každý den však dojde k resetu a nový den tak začínáte vždy na levelu 1.

Je zde však omezení, kdy mezi hrami je určitý časový úsek, kdy hra nejde znovu spustit. Avšak v nižších levelech se jedná o pár sekund, tento čas se s počtem odehraných her v jednom dnu zvyšuje. I tak ale je možné v jednom dni získat velmi zajímavý těžební výkon.

Sezónní akce a speciální minery

Od roku 2018, od kdy RollerCoin funguje, proběhlo již několik tzv. season eventů. Jedná se událost, která zpravidla běží měsíc a vy v rámci ní máte možnost získat extra výkon nebo limitované edice extra výkonných minerů. Této události se mohou účastnit jen hráči, kteří si koupí vstupenku tzv. season pass.

Vstupenka je zpravidla drahá a našetřit na ní jen pomocí hraní her a bez minerů začínajícím hráčům trvá poměrně dlouho, nicméně jedná se o výrazný milník ve hře, kde díky tomuto eventu můžete získat minery, které jsou k zakoupení jen v tuto dobu a mají extra výkon za skvělé peníze. Od této doby se váš výdělek výrazně posune.

Vyplácí RollerCoin reálné crypto, které hráč vydělá?

Sami jsme výplatu z RollerCoinu vyzkoušeli a BTC nám skutečně přišel do naší peněženky. Navíc na Discordu je oficiální kanál, kde uživatelé výplaty zveřejňují. Není třeba se obávat, že by RollerCoin byl nějaký scam. Hra funguje již od roku 2018 a podpora na Discordu aktivně řeší požadavky nebo přání hráčů.

Jakmile tedy natěžíte částku, která dosahuje výplatního minima (například pro BTC je 0.0001), jednoduše zadáte adresu své peněženky a krypto vám bude odesláno. Vybírat aktuálně můžete BTC, ETH, BNB a DOGE.

Hrát zdarma

I přes to, že jsme RollerCoin začali hrát nedávno, rozhodně v něm vidíme velký potenciál a hru budeme hrát dál. Dnes vám výdělky z této hry můžou přijít jako drobné, ale kdo ví, kde cena bitcoinu bude za měsíc, za rok nebo za 5 let?

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Výdělekwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení jak moc lze na hře vydělat
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení