fbpx

Online hra RollerCoin – Získejte kryptoměny zdarma hraním miniher!

Rollercoin - online crypto hra

Nebylo by příjemné, kdybyste mohli dostávat peníze za to, že budete celý den jen sedět doma a hrát počítačové hry? Samozřejmě že ano, nicméně tak život většinou nefunguje… Ale co když ano? Na řadu přichází RollerCoin!

RollerCoin je bezplatná online hra, kde si hrajete na kryptoměnové těžaře a můžete tak vydělat reálné peníze ve formě kryptoměn. Stačí hrát mini hry, pomocí kterých získáváte těžební výkon, díky kterému se následně můžete podílet na virtuální těžbě kryptoměn. Těžba je sice jen virtuální (na pozadí k žádné těžbě nedochází), ale kryptoměny, které vytěžíte, jsou reálné a můžete si je poslat na svoji kryptoměnovou peněženku<

Odměny z vytěžených bloků hráčům plynou ve formě bitcoinů (BTC), etherů (ETH), dogecoinů (DOGE), binance coinů (BNB), polygonu (MATIC), tronu (TRX), solana (SOL) a v neposlední řadě hlavně tokenů RollerToken (RLT) a RollerCoin Season Token (RST).

Jak RollerCoin funguje?

Jakmile se zaregistrujete a vytvoříte si účet, budete si moci vytvořit a přizpůsobit malou postavičku. Vůbec se ale netrapte, jak bude vypadat, budete mít možnost ji později změnit. Navíc to na váš výdělek nemá vůbec žádný vliv.

Vaše postavička bude umístěna do místnosti, kde se vedle ní nachází malý počítač. Tato místnost bude vašim virtuálním těžebním centrem.

Abyste mohli začít vydělávat, budete muset hrát minihry, které najdete na záložce „GAMES“. Každá vyhraná minihra vám poskytne těžební výkon (ten se udává v Gh/s – GigaHash/s) a díky němu začnete vydělávat reálné kryptoměny. Začnete tak těžit pouze na základě vámi získaného výkonu z vyhraných her.

Kromě toho budete mít možnost svůj těžební výkon zvyšovat kupováním těžebních strojů (tzv. minerů) za vámi již vytěžené kryptoměny nebo vlastní investicí do hry (ta však není nutná).

Pokud se zaregistrujete pomocí tlačítka níže, získáte 1000 satoshi zdarma! Není to mnoho, ale může vám to pomoci při nákupu vašeho prvního mineru. Tak proč to nezkusit?

Hrát zdarma

Jakmile odehrajete minihru, k vašemu těžebnímu výkonu bude přidáno několik Gh/s, které budete moci přidělit některé z výše zmíněných kryptoměn. Danou kryptoměnu poté budete díky vašemu výkonu těžit.

Výkon získaný hrami však vydrží maximálně 7 dní. Hra je tak založena na aktivitě a vydělávají v ní pravidelní hráči. Na straně druhé, pokud natěžíte dost, budete si moci za tyto peníze koupit virtuální miner, který těží neustále bez nutnosti hrát hry. Poté už bude stačit jen jednou za 5 dní kliknout na tlačítko, které dobije elektřinu potřebnou pro vaše minery (zdarma). To však zabere pouze několik sekund.

Dá se na RollerCoinu vydělat?

V RollerCoinu si budete moci sami zvolit, jakou hashovací sílu (těžební výkon) přiřadíte určité kryptoměně. Můžete tak klidně výkon rozdělit a těžit všechny aktuálně dostupné kryptoměny zároveň – BTC, ETH, BNB, MATIC, SOL, TRX, DOGE nebo RST či RLT.

Každých 10 minut je ve hře vytěžen virtuální blok a dle vašeho těžebního výkonu získáte podíl za tento blok. Jen pro představu, pokud se budeme bavit jen o bitcoinu, každých 10 minut je mezi hráče rozděleno 30 000 satoshi.

To znamená, že za den si všichni aktivní hráči rozdělí celkem 4 320 000 satoshi (30 000 x 6 x 24h). A jelikož ve hře jde těžit celkem 9 kryptoměn, jedná se jednoduše řečeno každý den o 25 920 000 satoshi = 0,25 BTC denně, které si všichni hráči dle svého výkonu poctivě rozdělí!

Tato odměna však postupně s množstvím aktivních hráčů narůstá. Když jsme začali hrát RollerCoin my, byla podstatně nižší.

Můžeme vám také doporučit kalkulačku, ve které si můžete jednoduše vypočítat, kolik si hraním her můžete vydělat. Stačí vložit sílu vašich minerů a v tabulce hned uvidíte, kolik kryptoměn a dolarů to pro vás denně znamená. Odkaz na kalkulačku zde.

Základní místnost ve hře Rollercoin

 

Oficiální platidlo RollerCoinu RLT

Jak jsme již zmínili, ve hře najdete místní kryptoměnu RollerToken, která slouží pro nákupy minerů nebo vstupenek k různým akcím. Hodnota RollerCoinu je nastavena jednoduše, 1 RLT se rovná 1 USD.

RollerCoin Token můžete získat buď těžením díky výkonu z her a minerů, nebo si jej můžete jednoduše směnit za vlastní bitcoiny, ethery nebo další měny, které na svůj herní účet vložíte z burzy, své peněženky a nebo je jednoduše natěžíte ve hře.

Bohužel ke dni psaní tohoto článku nebylo možné token RLT obchodovat nikde jinde, než právě uvnitř hry Rollercoin. Zapomeňte tedy na to, že byste si ho koupili na Binance nebo jiné burze. Alespoň prozatím.

Nový token RST

Ačkoli byl token RLT dlouhou dobu jediným herním tokenem, při velké aktualizaci v létě 2022 se objevil i nový token – RST. Jeho cena je neznámá, protože není možné ho nikde koupit ani prodat. Jediný způsob, jak ho můžete získat, je těžbou ve hře nebo plněním zvláštních úkolů.

Token RST, jak už jeho název RollerCoin Season Token napovídá, je speciálním platidlem, které můžete využít pouze v rámci jednotlivých herních sezón, které většinou trvají několik měsíců. Během sezóny si za RST můžete kupovat speciální časově omezené těžební stroje nebo další kosmetické sezónní doplňky, jako např. čepičku pro svoji postavičku.

Minihry RollerCoinu, díky kterým získáte těžební výkon

 • Coinclick – Hráč musí klikat na mince, které zpoza plotu háže křeček. Hráč však musí dávat pozor, aby neklikl na bombu, čímž by hru prohrál.
 • Token Blaster – Hra ve stylu vesmírných útočníků. Hráč musí střílet malé mimozemšťany, aniž by byl zastřelen.
 • Flappy Rocket – Hra založená na principu starého dobrého Flappy Birda z roku 2013. Hráč musí provést křečka v jeho kosmické raketě bludištěm tvořeného zelenými a červenými svíčkami pouze pomocí klikání myší.
 • Cryptonoid – Hra založená na principu hry Arkanoid. Hráč rozbíjí cihly pomocí kuličky, kterou do herního pole vrací pomocí pálky.
 • Coin-match – Nejvíce se podobá klasické hře Bejewelled. Principem hry je pomocí záměn sdružovat 3 a více stejných symbolů.
 • Crypto Hamster – Hráč musí skákat s křečkem po obrazovce, přistávat na podložkách, vyhýbat se mimozemšťanům a doskákat do určité výše.
 • 2048 Coins – Kdo by neznal 2048 game? Cílem hry je posouvat dlaždice tak, aby se spojily a vytvořily dlaždici novou s vyšší hodnotou.
 • Coin-Flip – Klasické pexeso se symboly s kryptoměnovou tématikou. Odhalování stejných dvojic hráč získává body.
 • Dr. Hamster – Minihra založená na principu staré hry Tetris.
 • Token Surfer – Hráč zde jede na skateboardu a musí zdolávat překážky pomocí skákání. Design této hry velmi napodobuje starou oblíbenou hru Mario.
 • Lambo Rider – jednoduchá závodní hra, kde je třeba se vyhýbat překážkám na trati a naopak sbírat symboly kryptomincí.
 • A další hry, které se momentálně připravují…

Nahlédněte do galerie jak minihry vypadají

Vývojáři hry postupně rozšiřují, a tak je více než jisté, že další nové minihry se objeví už brzy.

Každá hra má 10 různých obtížností a 3 kola mezi jednotlivými obtížnostmi. To znamená, že pro postup na další level je třeba hru 3x vyhrát. Odměnu ve formě Gh/s ke svému těžebnímu výkonu ale získáte za každou vyhranou hru. Postupem na vyšší level se odměna zvyšuje a nejlepší na tom je, že i když dosáhnete 10. levelu, budete moci hrát dál a každou vyhranou hrou získáte nejvyšší možnou odměnu.

Každý den ale dojde k resetu úrovní a nový den tak začínáte vždy na levelu 1.

Je zde ale jedno omezení, na které je dobré upozornit hned na začátku. Mezi hrami je určitý časový úsek, kdy hra nejde znovu spustit. Ikdyž v nižších levelech se jedná o pár sekund, tento čas se s počtem odehraných her v jednom dni zvyšuje. I tak je ale možné v rámci pár hodin hraní získat velmi zajímavý těžební výkon.

Sezónní akce a speciální minery

Od roku 2018, od kdy RollerCoin funguje, proběhlo již několik tzv. sezónních eventů. Jedná se událost, která zpravidla běží pár měsíců a vy v rámci ní máte možnost získat extra výkon nebo limitované edice extra výkonných minerů.

Této události se může zúčastnit každý, nicméně hráči, kteří si zakoupí vstupenku, mají šanci získat mnohem více odměn.

Vstupenka je zpravidla drahá a našetřit na ní jen pomocí hraní her a bez minerů začínajícím hráčům trvá poměrně dlouho. Jedná se ale o výrazný milník ve hře, kde díky tomuto eventu můžete získat minery, které jsou k zakoupení jen v tuto dobu a mají extra výkon za skvělé peníze. Od této doby se váš výdělek výrazně posune.

Vyplácí RollerCoin reálné crypto, které hráč vydělá?

Sami jsme výplatu z RollerCoinu vyzkoušeli a BTC nám skutečně přišly do naší peněženky. Navíc na Discordu je oficiální kanál, kde uživatelé své výplaty zveřejňují. Další výplaty i podrobnější návod a informace o této hře naleznete například v recenzi na Finex.cz. Není třeba se obávat, že by RollerCoin byl nějaký podvod nebo scam.

Hra funguje již od roku 2018 a podpora na Discordu aktivně řeší požadavky nebo přání všech hráčů.

Jakmile natěžíte částku, která dosahuje výplatního minima (například pro BTC je 0.0001, což v den psaní článku znamenalo zhruba 50 Kč), jednoduše zadáte adresu své peněženky a krypto vám bude odesláno. Vybírat aktuálně můžete téměř všechny kryptoměny, které jsou ve hře v nabídce, s výjimkou SOL a TRX, které byly do hry přidány teprve nedávno. Dle dostupných informací ale na výběru i těchto mincí tým stojící za RollerCoinem pracuje.

Hrát zdarma

I přes to, že jsme RollerCoin začali hrát teprve nedávno, v něm vidíme velký potenciál a hru budeme hrát dál. Dnes vám výdělky z této hry můžou přijít jako drobné, ale kdo ví, kde bude cena bitcoinu za měsíc, za rok nebo za 10 let…

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Výdělekwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení jak moc lze na hře vydělat
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení