Shards of War

MOBA scifi hra online

Pokud tě láká svět MMO her a dáváš přednost akci před sáhodlouhým budováním ve strategiích, vyzkoušej novou MOBA hru Shards of war. Plně lokalizovaná do češtiny, hratelná pouze v prohlížeči ti nabízí skvělou bojovou akci, a to všechno online zdarma.Obrázky z Shards of War

Hrát zdarma

Shards of War – online MOBA bojová RPG

Tahle online hra získává na oblibě, možná i díky tomu, že je v porovnání s jinými hrami stejného žánru mnohem akčnější a rychlejší. Odehrává se v budoucnosti, nečekej ale žádnou snovou sci-fi, čeká tě bezútěšný dystopický svět, v němž jediné, co má smysl, je boj. Jako klasická prohlížečovka se hraje bez nutnosti instalace, spustíš si ji v prohlížeči a můžeš rovnou hrát.

Shards of war je hra online zdarma, ve které bojuješ jako jeden člen pětičlenného týmu. Vždy proti sobě bojují dva týmy. Každý hráč si může vybrat realisticky vyhlížející postavu a realistické zbraně, síla týmu se prokáže, pokud je daný tým schopen dobýt sídlo druhého týmu. Bojují proti sobě hráči-lidé a jednotky soupeřů ovládané počítačem. Jako v ostatních MOBA hrách v daném čase vybíhají jednotky proti sobě z rohů mapy a utkají se na půli cesty. Klíčem k vítězství jsou hrdinové, kteří mají obrovskou sílu a schopnost zdokonalovat se každým bojem. Cílem je vždy rozbít nejprve obranné věže soupeře a poté jeho základnu.

Jak se zdokonalují herní dovednosti týmu, dostává se na vyšší level i každý jeho hráč. V téhle skvělé bojové onlajnovce si můžeš vyrábět vlastní předměty nebo volit mezi několika herními módy. Tahle skvělá MMO akce ti nabízí krátké, zhruba 20minutové boje plné adrenalinu, od ostatních podobně laděných her se liší právě mírou akčnosti.

Kladně hodnocenými prvky jsou místa na léčení ztracených životů a výběr předmětů do výbavy ještě před začátkem hry – oba tyto prvky Shards of War odlišují od ostatních MOBA her a urychlují ji, proto zvládnete průměrnou hru za zhruba 20 minut a netrávíte tolik času čekáním na samotnou akci. Dobrá grafika a zajímavé herní prvky napovídají tomu, že se Shards of War může stát nejhranější MMO svého druhu.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení