Kategorie: STRATEGIE

MMO strategie onlajn

Forge Of Empires

Rád hraješ strategické online hry a láká tě historie? Pokud chceš zkusit něco opravdu jedinečného, vyzkoušej skvělou MMO strategii Forge of Empires. Která jiná hra ti nabídne možnost projít s vlastní vybudovanou osadou dobou kamennou až na samotný vrchol lidské civilizace?

Undermaster - strategická RPG hra se šotky a skřitky

Undermaster

Staň se pánem podzemního sklepení. Zřiď si své vlastní sklepení, vyráběj zboží a pečuj o obludy v této zábavné RPG hře. Osvětli pochmurné jeskyně barevnými pochodněmi.

Náhled MMO strategie Ikariam

Ikariam

Šumění moře, bílé pláže a sluneční svit! Na malém ostrově někde ve Středomoří se rozvíjí pokročilá antická kultura. Pod tvou vládou začnou léta objevů a bohatství. Staň se moudrým vládcem v Ikariamu!

Setllers super strategie

The Settlers Online

Rád trávíš volný čas hraním MMO strategií? Legendární The Settlers ve své online verzi uspokojí každého hráče – skalního fanouška téhle bezkonkurenční budovatelsko-dobyvatelské strategie, naprostého začátečníka ve světě online her nebo i světem jakýchkoli her nepolíbeného hráče. Tahle nejhranější onlajnovka svého druhu nabízí skvělou a téměř nekonečnou zábavu.

MMO strategie online

Travian

Máš rád MMO budovatelské strategie a hledáš opravdovou klasiku? Mezi otce zakladatele tohoto žánru patří Travian, která přitom stále patří mezi nejvyhledávanější online strategie současnosti. V Čechách patří rozhodně k těm nejoblíbenějším, ale vznikla v Německu. Čím tahle online hra zdarma upoutala miliony fanoušků po celém světě?

Desert operations

Desert Operations

Hledáš vojenskou online strategii? Pak je pro tebe Desert operations tou pravou online hrou – nabízí ti hodiny plné budování, bránění a útočení v realistickém prostředí. S touhle skvělou onlinovkou zažiješ stovky hodin zábavy, a to bez instalace a zdarma.

banner