Tera

Online mmorpg

Baví tě MMORPG a chceš hrát online s ostatními hráči? Pokud patříš mezi opravdové fajnšmekry, co se grafiky týče, nesmí ti uniknout skvělá onlajnovka zdarma – Tera. V téhle online RPG si můžeš vytvořit avatara přesně podle své fantazie a procházet s ním rozmanitým a neustále překvapujícím světem Tera.

Obrázky z online hry Tera

Hrát zdarma

Download hry Tera zdarma

Jak to celé začne? Po instalaci tě čeká tutoriál, kdy se octneš na příjemně vysoké úrovni 20. Až se naučíš hru ovládat, spadneš na první level a vybíráš si svoji postavu, která tě bude celou hrou provázet. Fantazii se meze nekladou, v téhle skvělé onlajnovce zdarma máš na výběr ze 7 ras a 8 povolání a svého avatara si můžeš vymazlit do posledního detailu.

Tera je MMORPG s akčním stylem boje, kterým se vymyká svému žánru. Souboje jsou v téhle online hře autentičtější a zajímavější, zezačátku si budeš zvykat na trochu jiný styl ovládání. Co tě na první pohled uchvátí, je grafika a prostředí. Ať už se octneš kdekoli, bude to pastva pro smysly. Na své cestě světem Tera plníš úkoly a bojuješ buď sám, nebo s ostatními hráči – Tera patří k jedněm z nejhranějších onlajnovek i proto, že umožňuje multiplaying.

V téhle dobrodružné onlajnovce na první pohled překvapí ještě několik věcí – politický systém a možnost účastnit se voleb, vydělávat peníze výkonem placené funkce, zvedat daně apod., taková předvolební kampaň v praxi. Třešničkou na dortu je pak široká komunita českých a  slovenských hráčů, která se kolem téhle oblíbené onlajnovky vytvořila – pokud máš rád MMO RPG a preferuješ hry umožňující interakci několika hráči, je Tera tou pravou volbou.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení