fbpx

The Settlers Online

Setllers super strategie

Rád trávíš volný čas hraním MMO strategií? Legendární The Settlers ve své online verzi uspokojí každého hráče – skalního fanouška téhle bezkonkurenční budovatelsko-dobyvatelské strategie, naprostého začátečníka ve světě online her nebo i světem jakýchkoli her nepolíbeného hráče. Tahle nejhranější onlajnovka svého druhu nabízí skvělou a téměř nekonečnou zábavu.

Obrázky z The Settlers Online

Hrát zdarma

Settlers cz budovatelská strategie online

The Settlers je klasická browserovka, která svým vzhledem odkazuje spíše k prvním řadám klasické PC hry. Její výhoda je to, že má nízké nároky na HW a internetové připojení, takže ji můžeš hrát takřka na každém kompu nebo tabletu. Hra nemusí být připojená k internetu pořád, připojuje se jen v intervalech, takže ani občasné výpadky netu tě nezastaví. Tahle nejoblíbenější online strategie zdarma ti vydrží na celé měsíce a záleží na tobě, kolik času denně jí budeš věnovat. Někomu stačí k úspěchu a skvělému pocit deset minut denně, někdo u ní vydrží hodiny. Stejně jako podobné hry je vysoce návyková, a zejména spojenectví a komunikace s ostatními hráči tě vtáhne do děje, ani nevíš jak.

V čem ještě se tahle online strategie odlišuje od ostatních? Má naprosto jedinečný herní systém, který mnohé další hry inspiroval – jednotlivé funkční prvky hry jsou vzájemně provázané a je třeba dodržovat stanovené pořadí, aby ses dobral/-a výsledku. Někomu to může připadat nudné, ale to jen v případě, že The Settler ve skutečnosti nehrál – hra je propracovaná, nikoli komplikovaná. Samozřejmě že můžeš něco urychlit, když do hry investuješ skutečné peníze a zakoupíš si nějaké ty gemy, ale není to nutné, záleží na tobě. Tahle skvělá onlajnovka nabízí mnoho měsíců zábavy ve společnosti hráčů z celého světa, různého věku i jazyka, které spojuje jediné – vášeň pro onlajnovku, která patří k nejlepším MMO všech dob. Kdo ji nevyzkoušel, neví, co žánr online budovatelsko-dobyvatelských strategií nabízí.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení