War Thunder

hra s letadly

Baví tě MMO simulace, bojové letouny a tanky zároveň? Pak je pro tebe War Thunder jasnou volbou – jedná se o nejhranější válečnou onlinovou simulaci, kterou můžeš navíc hrát úplně zdarma. Zúčastni se skvělých bitev proti hráčům z celého světa, vyzkoušej desítky modelů a poznej na vlastní kůži, jaké to je bojovat ve válce. War Thunder tě chytne a nepustí, nabízí ti týdny skvělého online hraní zdarma.

Hrát zdarma

Obrázky z War Thunder

War Thunder hra s letadly – registrace zdarma

Než začneš hrát naostro, vyzkoušíš si ovládání hry v krátkém tutoriálu. Tahle nejoblíbenější onlinovka svého druhu nabízí několik módů hraní, realistický, akční a arkádový způsob hry. Budeš volit mezi převážným využitím vzdušných soubojů, zapojením super útočných stíhaček nebo dokonce kombinace s pozemními jednotkami. Hra nabízí skvělou grafiku, která nemá konkurenci, a rozlehlé mapy. V téhle oblíbené online hře zdarma si budeš připadat jako uprostřed boje, protože atmosféra ve War Thunder je skutečně výjimečná – díky jedinečnému modelu poškození, detailnímu terénu a dalším propracovaným prvkům. Setkáš se samozřejmě nejen s letouny, ale i tanky. Buď si jistý, že tahle jedinečná onlinovka ti zaručeně zvedne tlak díky množství adrenalinu, které budeš mít při hraní v krvi.

Tahle MMO simulace je ideální hrou pro všechny fanoušky válečných her, milovníky bojových letounů a tanků z období 2. světové války a všechny ty, kteří jsou závislí na dobrodružství a neustálém napětí, které bojové hry přinášejí. Téhle hře nemusíš věnovat příliš mnoho času, ale vydrží ti na dlouhou dobu – její skalní příznivci ji považují za jedinečnou a nenahraditelnou. Samozřejmě se v ní objevuje motivační prvek zdokonalování se každou úspěšnou bitvou, který ti přinese další a další možnosti. Nebo můžeš celý proces urychlit a do hry investovat skutečné peníze – což ale není nutné! Pokud hledáš pravou bojovou simulaci, sáhni po téhle nejoblíbenější válečné onlajnovce a nebudeš litovat.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení