fbpx

Wind of Luck

Pirátská MMO hra online

Ve světě online her není mnoho příležitostí pro zábavu v neotřelém prostředí i neobvyklém stylu. MMO hra Wind of Luck je jednou z nich – nabízí atraktivní hráčské prostředí, množství vzrušujících PvP bitev a mnoho dalšího. A to všechno zcela zdarma, bez instalace ve vašem prohlížeči.

Obrázky z Wind of Luck

Hrát zdarma

Wind of Luck Arena – pirátská MMO superhra

Tahle skvělá online hra je zasazena do pirátských kulis, v nichž jste jedním z pirátů, který hraje za jednu ze tří frakcí. Vaše frakce je ve válce s ostatními dvěma frakcemi, a ačkoli na začátku máte k dispozici jen malou loď, na konci hry z vás může být pirát s nejmocnějším loďstvem.

Ne náhodou patří Wind of Luck k jedněm z nejoblíbenějších onlajnovek současnosti, hráči si mohou vybírat z 90 typů různých lodí a desítek zbraní, mezi nimiž nechybí harpuny, děla a katapulty. Tahle pirátská MMO prohlížečovka má samozřejmě i nezanedbatelný aspekt ekonomický, protože můžete nakupovat a prodávat suroviny, stejně jako skládat své zboží v přístavech po cestě.

Hra je zasazená do období 16. a 18. století, zlaté éry pirátských výprav. Díky tomu nabízí nepřeberné množství příležitostí k dobrodružství, a to v rámci multiplayerové online hry zdarma. Pýchou této akční podívané jsou námořní bitvy, které vám nabízejí skvělý online zážitek. Lodě, se kterými hráči hrají, jsou historicky věrné, každá loď má silné i slabé stránky a je vybavena různými zbraněmi, mezi nimiž nechybí praky nebo harpuny. Šikovný kapitán dokáže i s malou lodí přemoci mnohem silnější loď s lepšími zbraněmi, pokud zvolí správnou taktiku – záleží na vás a vašich bojových schopnostech.

Nejsilnější stránkou téhle superhry online je vydařená grafika umožňující věrné zobrazení jednotlivých bojových akcí a celková historická věrnost. Wind of Luck nabízí víc než jen bojovou akci, nabízí zajímavé prostředí a reálné kulisy, které byly kdysi skutečností. Prostředí námořních bitev dokonale podtrhává zvolenou strategii a taktiku jednotlivých bojů. Každé nové prostředí je unikátní taktickou výzvou a také tréninkovým prostředím zároveň. Celkový počet míst, která při hraní téhle skvělé online hry zdarma navštívíte, přesahuje 200 – s Wind of Luck zavítáte do Karibiku, Indonésie nebo například Jihočínského moře. Exotické proto nebude jen prostředí, ale také historická epocha a věrné rekvizity. Tak neváhejte a vyzkoušejte romantický život v dobách, kdy pirátům patřilo moře!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení