World of Tanks

World of tanks preview

Baví tě MMO válečné hry a holduješ tankům? Pak je pro tebe World of Tanks skoro povinnou hrou, kterou si hned zamiluješ a už ji nebudeš chtít dát z ruky. Tahle nejhranější onlajnovka svého druhu nabízí nepřeberné možnosti pro každého hráče a zaručuje tak skvělý pocit z hraní. A to všechno online a zadarmo.

Hrát zdarma

Obrázky z World of Tanks

Hry s tanky online táhnou!

Na začátku je třeba se zaregistrovat a stáhnout klienta, a pak už nebude nic bránit hraní. Tahle válečná onlajnovka zasazená do doby druhé světové války nabízí boje tanků, jejich stíhačů a dělostřelectva. Nabízí skvělý zážitek začínajícímu hráči, stejně jako představuje opravdové pošušňání pro ofenzivně laděné válečné fajnšmekry. Vybírat si můžeš ze stovky tanků, každý z nich je vymazlený a projeví se na něm každá bitva, kterou projde. V téhle nejhranější tankové onlajnovce zdarma můžeš hrát v několika módech a vybíráš si tanky buď ruské, německé, francouzské nebo americké, a to buď lehké, střední nebo těžké. Na začátku samozřejmě dostaneš spíše menší vozítko než tank, ale s každou vyhranou bitvou se zdokonaluješ a otevírají se ti možnosti dalších tanků.

Tahle legendární onlajnovka je vybavena propracovanými mapami od Afriky po Asii a jejímu kouzlu podlehly miliony hráčů po celém světě. Konkrétní tank si můžeš zvolit podle toho, jaký styl hry je ti nejbližší, a pak už nic nebrání tomu si užívat týdny a týdny nekončící zábavy. Postupně budeš mít v garáži tanků několik, budeš získávat zkušenosti, a díky nim je vylepšovat, opravovat a zdokonalovat schopnosti své posádky. Pokud by ti připadal tenhle vývoj příliš pomalý, můžeš do hry investovat skutečné peníze a zrychlit jednotlivé kroky, navíc ti premium účet nabídne možnost bojovat v klanech a rotách. Oproti jiným válečným onlajnovkám je ale World of Tanks úspěšně hratelná i bez skutečných peněz a i zcela zdarma ti nabídne spoustu kvalitní zábavy.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení