fbpx

World of Warplanes

WOW hra s letadlama

Miluješ bojová letadla a válečné MMO? Pak vyzkoušej World of Warplanes, povinnou metu pro všechny milovníky válečných onlajnovek. Zavede tě do období od třicátých do padesátých let a nabídne ti výjimečné zážitky v kokpitu mnoha typů letadel. Vyzkoušej jednu z nehranějších onlajnovek svého druhu a přidej se do řady jejích příznivců!

Obrázky z World of Warplanes

Hrát zdarma

World of Warplanes ke stažení zdarma

Na začátku téhle online hry zdarma tě čeká krátký trénink, na jehož konci se můžeš směle pustit do prvních soubojů. Nemusíš se proto bát, že se ocitneš uprostřed bitvy a nebudeš vědět, jak letadlo řídit. Hra má jednoduché ovládání a je velmi snadno hratelná, i proto je tolik oblíbená. Během hraní se setkáš s obrovským množstvím letadel a svedeš nespočet intenzivních bitev, můžeš si být jistý, že tě tahle nejoblíbenější válečná onlajnovka nenechá chvíli v klidu. Nespornou výhodou je i to, že u ní nemusíš vysedávat celý den, protože bitva zabere několik minut, a pokud se ještě boje nenabažíš, můžeš postupovat dál, ale rozhodně ti nebude nijak výrazně ubírat čas.

Zásadní je průběžné zdokonalování se, které otevírá možnosti k nákupu nových letadel – a že je z čeho vybírat! Hlavní kategorie stíhače, těžké stíhače a bitevní letouny čítají celkem 100 různých modelů, z nichž některé jsou skutečné prototypy. Na své si proto přijdou i milovníci historie, techniky a válečných bojů zároveň. Další předností téhle oblíbené online hry zdarma je to, že je na rozdíl od jiných plně v češtině, nemusíš si tak lámat hlavu s překladem. World of Warplanes je onlinovka arkádového typu, která přináší snadnou hratelnost, příjemnou grafiku, věrné zpracování historického základu a spoustu hodin zábavy, a to vše zasazené do autentických kulis první poloviny dvacátého století. Tahle válečná onlajnovka potěší začátečníka i protřelého hráče, každý se zabaví.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení