World of Warships

Hra s loděmi online

Wargaming nezáhálel a doplnil do trilogie akční MMO hru World of Warships. Jak z názvu je patrné, jedná se o námořní bojovku založenou na epických námořních bitvách 20. Století. Po možnosti zahrát si vynikající simulaci tanků World of Tanks a simulaci letadel World of Warplanes, tak můžeš vyzkoušet, jaké to je být lodivodem námořní bojové jednotky.

Hrát zdarma

Obrázky z World of Warships

Jak hrát world of warships

Jak je u těchto her série ,,World of´´ typické, i tento titul nabízí přehledné rozhraní, snadné realistické ovládání a společný systém ekonomiky, který hráčům umožňuje předávat si zdroje mezí všemi třemi hrami tak, aby byli schopni mít co nejlepší možný pokrok ve všech těchto třech MMO hrách. Opět u World of Warships platí, že stažení i samotná hra je zdarma.

Můžeš si vyzkoušet mnoho taktických systému hry už jen díky mnoha dostupným bitevním lodím. Každá loď má totiž jedinečné vlastnosti v podobě kombinací rychlosti, brnění, palebné síly a vytrvalosti. Za odehrané bitvy získáváš zkušenosti a peníze, za které můžeš své lodě vylepšovat. Samozřejmostí je dostatek mnoha námořních map, kde tě překvapí různé povětrnostní podmínky. I tady je potřeba nasbírat zkušenosti, jen tato vlastnost hry ji dělá ještě realističnější.

Srdcem realističnosti ve WOW (nepleť si s World of Warcraft, i proto někdo označuje tuto gamesu jako World of Battleships) je ale však dělostřelba. Natáčení děl je tady náročnější než v obvyklých first-person hrách nebo i jak tomu bylo ve World of Tanks. Je potřeba hodně trénovat a získat tak správné instinkty kdy a jak pálit na nepřátele. Klasicky se bitvy odehrávají v realtime módu 12 vs 12 hráčů.

Pokud tedy tě v minulosti zaujaly tanky nebo letadla, neváhej a lodě tě chytnou ještě více. Těm, co nikdy žádnou z her této trilogie nehráli, by jsem doporučil právě lodě. Mě samotného chytly tak, že opět strávím stovky hodin nekonečné zábavy právě u nich.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení