fbpx

Age of Wulin

RPG kungfu hra

Klasické bojové MMORPG zaměřené na asijské bojové umění ze světa starověké Číny. Tahle skvělá onlajnovka zdarma tě chytne od první chvíle a už nepustí. Age of Wulin nabízí kromě skvělého dobrodružství i strhující boje ve stylu kung-fu.Obrázky z Age of Wulin

Hrát zdarma

Bojová online hra KungFu

Stačí si vybrat svoji postavu, zdokonalovat ji a utkávat se s nepřáteli. Bojové schopnosti a počet vyhraných bitev však není to jediné, co ovlivňuje úspěšnou dráhu tvé postavy, neméně důležitá je totiž její pověst. Můžeš být skvělý bojovník, ale pokud nemáš jako hráč ve skutečném světě dobrou pověst, neobstojíš.

V téhle oblíbené onlajnovce zdarma tě kromě bojů a možností, které máš ve vývoji své postavy, dostane i skvělá grafika. A to všechno bez instalace a stahování, jen v prohlížeči zdarma, odkudkoli, kdekoli.

Samozřejmou součástí světa Age of Wulin je hospodářství, které odkazuje na starověkou Čínu. Promyšlený herní systém, autentické kulisy i skvělá atmosféra dělají z tohohle erpégéčka víc než jen online kungfu bojovku. Je to hra pro hráče, kteří vědí, co chtějí, a touží hodinách zábavy se smysluplnou hrou. Tahle skvělá onlajnovka současnosti je dobrou volbou pro každého, kdo si myslí, že v žánru RPG už zažil vše.

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení