Anno Online

Anno online logo

Anno je opravdu propracovaná hra nabízející nepřeberné možnosti. Baví tě středověk? Pak je pro tebe nejhranější MMO strategie Anno Online tou správnou volbou, nenajdeš jinou online hru, která by ti nabízela tolik možností, jak se při hraní pobavit. Tahle super online hra zdarma je klasická prohlížečovka, která ale na první pohled zaujme vzhledem – její grafika je tak propracovaná, že těžko uvěřit tomu, že běží jen v prohlížeči.

Obrázky ze hry Anno Online

Hrát zdarma

Anno online cz strategická budovatelská hra

Anno Online je vymazlená strategie postavená na budování sídel a jiných objektů, rozvíjení obchodu, politice, ale i mnoha dalších věcech. V téhle nejvyhledávanější online hře tvé možnosti nekončí vybudováním pěti polí a hrstky užitných budov kolem, v téhle strategické MMO můžeš stavět ohromná města stejně jako se zabývat žabomyšími spory poddaných nebo řešit potravinovou soběstačnost. Úkoly, které tě čekají, nejsou snadné a zvládne je jen vyzrálý hráč – nebo ten, kdo si umí najít správné spojence.
Tahle super online hra zdarma je propracovaná do posledního detailu, přitom se jednoduše ovládá. Ve hře obchoduješ za pomoci peněz a můžeš do ní investovat peníze skutečné, ale můžeš ji úspěšně hrát i s úplně prázdnou kapsou nebo záměrně zavřenou peněženkou. Možnost volby je další hlavní odlišnost Anno Online od ostatní podobných her – ačkoli se jedná o MMO hru, můžeš ji hrát úplně sám / sama za sebe, a nejsi o nic ochuzen/a. Pokud se rozhodneš pro kontakt s ostatními, můžeš jenom získat vaší kooperací, ale stejně jako ve skutečném světě ne všichni kooperují a ne vždy ten, kdo s někým spolupracuje, se má nejlépe.

Anno Online tě uchvátí už při prvním spuštění, v žádné jiné hře si nebudeš moci vybírat z více než stovky typů budov a nebudeš moci budovat tak rozsáhlá města. V téhle hře nebudeš jen stratégem, ale státníkem se vším všudy. Pokud na to máš, tak neváhej.

Trailer ke hře Anno Online

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení