Black Gold

Online hra Black Gold

Pokud se ti líbí 3D MMO RPG založené na boji umožňujícím týmové bitvy? Pak je uchvacující grafika a nepřeberné herní možnosti oblíbené onlajnovky Black Gold pro tebe tím pravým. Tahle MMO hra patří k nejlepším tohoto žánru a každý milovník online bojovek v ní najde to své. Najde se v ní jak zkušený herní matador, tak začátečník, který se zdokonalí ve svých hráčských schopnostech.

Obrázky z Black Gold

Hrát zdarma

Black Gold  – 3D MMO hra online zdarma

Black Gold patří k nejhranějším online hrám současnosti. Odehrává se ve světě, kde vládne válečné běsnění způsobené dvěma znesvářenými stranami. Nepřátelská vojska se však výrazně odlišují, zatímco jedni mají blízko k přírodě a tíhnou k magii a mysticismu, druzí fandí moderním technologiím viktoriánské éry. Oba tábory však mají společný cíl, ovládnout magickou energii s názvem Black Gold.

Cílem každého hráče je ovládnout do největší území, přičemž střet dvou naprosto odlišných světů přináší v téhle skvělé onlajnovce zajímavé bojové možnosti. Každý hráč drží v rukou tisíce akcí nebo událostí, které mohou rázem změnit celý herní svět, po tvém zásahu už nic nebude tak, jako dřív, jsi aktivním tvůrcem herního světa.

Baví-li tě inovativní MMO RPG s neotřelými prvky, Black Gold tě určitě nezklame. Hra je kombinací RPG, FTS a TPS prvků a umožňuje multidimenzionální válku. Při hraní si můžeš zvolit, zda chceš dění ve hře sledovat z pozice přímého aktéra, nebo pozorovatele.

Souboj energií, léčitelským uměním a čarodějnictví s parní technologií, strojírenstvím a soukolím strojů je opravdovou výzvou. Velkou předností téhle skvělé onlajnovky jsou týmové hry ve velkém měřítku a obrovské otevřené bitvy. Neváhej a vyzkoušej to nejlepší, co žánr MMO RPG v současnosti nabízí!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení