Metin 2

Metin 2 preview

Chceš si zahrát MMO RPG v češtině a zdarma? Líbí se ti fantasy prostředí a nejsi vyznavačem masově produkovaných onlajnovek? Vyzkoušej něco nového, korejskou onlajnovku Metin 2, která je podle jejích zastánců nejlepší onlajnovkou svého druhu. Octneš se se svým hrdinou v jedné ze tří znepřátelených říší a můžeš si užít spoustu multiplayerové zábavy zdarma.

Obrázky z Metin 2

Hrát zdarma

Metin 2 registrace zdarma

Metin 2 se odehrává v orientálním světě, po vytvoření účtu si zvolíš, ke které ze tří říší chceš patřit. Pak si vybereš svého avatara, na výběr máš čtyři: bojovníka, ninju, šamana nebo mága. Až se v téhle oblíbené online hře dostaneš na pátou úroveň, budeš si vybírat své zaměření, které už nebudeš moct změnit. Avatara je dobré vybrat nejen podle tvého herního stylu, ale i podle tvé osobnosti – někomu je prostě bližší kouzelník, jinému klasický bojovník.

Tyto tří říše, přesněji císařství, ve kterých se děj odehrává, byla kdysi jednotná. Na zem začaly ale jednoho dne padat meteority s názvem Metiny, které proměnili zvířata v krvelačné stvůry. Tvým úkolem v téhle skvělé onlajnovce je plnit úkoly a svádět různé souboje, díky nim získáváš zkušenosti a posunuješ se na další úroveň. Hlavní předností Metinu 2 je její snadná hratelnost, tahle onlajnovka zdarma není obtížná a zvládne ji každý. Kdyby se náhodou dostavila nuda, můžeš se zabavit v soutěžích nebo prodejích toho, čeho máš nadbytek. V komunitě hráčů se určitě najde někdo, kdo bude rád kupcem – obchodovat můžeš nejen s herními penězi, ale také díky skutečným penězům, pokud chceš do své online zábavy investovat.

V jedné z nejhranějších onlajnovek, kterou Metin 2 bezesporu je, můžeš samosebou bojovat v týmu. Zajímavé na téhle online hře je to, že pokud se spojíš s jiným hráčem na vysoké úrovni, tvůj avatar získá ve společném boji s ním mnohem více zkušeností, než kdyby bojoval se srovnatelným spoluhráčem. Tak neváhej a vyzkoušej trochu jiné MMO erpégéčko!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení