NosTale

Nostale hra

Baví tě žánr MMO RPG, ale nejsi tak úplně příznivce onlajnovek plných monster a krvavých soubojů? Pokud hledáš skutečně originální online hru, se kterou zažiješ spoustu zábavy v hezky vypadajícím světě a budeš moct hrát se skutečnými hráči z masa a kostí, vítej ve světě NosTale! Tahle fascinující onlajnovka nabízí jemnější, a přitom duchaplnou zábavu pro všechny milovníky online RPG.

Obrázky z NosTale

Hrát zdarma

Nostale cz registrace a download zdarma


Na začátku téhle online hry si samozřejmě vybereš svého hrdinu. Můžeš volit mezi chlapcem nebo dívkou a uzpůsobit vzhled svého avatara podle svých představ. S hrdinou se na začátku octneš blízko města, kde budeš bojovat s různými monstry – nejedná se ale o žádné krvelačné zrůdy, ale o roztomilá stvoření. Kromě těchto soubojů máš možnost užít si se svým hrdinou zábavu v minihře bludiště, kde sice také bojuješ s příšerami, ale rychleji získáváš zkušenosti. Jako v každé RPG máš na výběr i povolání pro svého hrdinu – začneš jako dobrodruh, pak můžeš být bojovníkem s mečem, lučištníkem nebo mágem.

NosTale je onlinovka, k jejímu hraní ti stačí stáhnout klienta a zaregistrovat se. Roztomilá grafika na první pohled zaujme, protože je v porovnání s jinými onlajnovkami opravdu unikátní. Ne nadarmo si tahle skvělá online hra našla řadu příznivců a stala se jednou z nevyhledávanějších online her současnosti. Její originální příběh a grafika není to jediné, čím se od jiných online her zdarma odlišuje. V téhle MMO RPG totiž můžeš s monstry nejen bojovat, ale taky si je můžeš ochočit a udělat z nich své průvodce a pomocníky. NosTale je přívětivá k začátečníkům, ale na své si přijde i pokročilý hráč – svět téhle online hry je jiný než u podobných her, a tak pro tebe vlastně všechno nové, ať už jsi zkušený hráč, nebo s hraním RPG začínáš. Neváhej a začni hrát v trochu jiném světě se zajímavým příběhem, plném pohádkových bytostí a možností přizpůsobení hrdiny obrazu tvému.

Hrát zdarma


Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení