Uncharted Waters

Uncharted Waters hra

Máš rád RPG a chceš hrát online? Nebaví tě nicneříkající tuctová prostředí a do kola podobné úkoly? Pak vyzkoušej námořní MMO RPG Uncharted Waters. Tahle hra tě díky skvělé grafice a naprosto jedinečnému prostředí hned vtáhne do děje a nebudeš věřit, kolik času už uplynulo od prvního spuštění. Tahle onlajnovka patří právem k těm nejhranějším online hrám vůbec.

Obrázky z Uncharted Waters

Hrát zdarma

Uncharted Waters – námořní online strategie


Co tě v téhle námořní online hře čeká? Octneš se ve středověku, v období 15.–17. století, v některé z námořních velmocí té doby (Španělsko, Portugalsko, Benátky, Francie, Nizozemí, Anglie). Se svým hrdinou zažiješ spoustu dobrodružství, vyjednáš skvělé obchody a budeš bojovat ve velkolepých bitvách na moři i na souši. Můžeš si vybrat, zda budeš námořníkem, pirátem nebo některým z obchodníků. V téhle fantastické onlajnovce zdarma můžeš prodávat zboží, objevovat neznámá místa, podnikat objevné plavby, dobývat území nikoho a expandovat do světa silou a bohatstvím svého národa. Záleží na tobě, zda budeš hrát spíš ofenzivně, nebo zda budeš víc objevovat než přepadat a loupit – v téhle nejoblíbenější online hře současnosti si každý najde to své.

Svoji postavu si můžeš doslova vymazlit – odstínem vlasů počínaje a doplňky konče. Tvůj hrdina má za úkol při svých dobrodružstvích plnit mise, při kterých se zdokonaluje. V bojích bude rozhodující nejen síla tvých mužů, ale také vybavení lodi – budeš totiž bojovat na souši i na vodě. V Uncharted Waters si samozřejmě můžeš najít spojence z řad jiných hráčů rozesetých po celém světě a vytvořit s nimi koalici, snáze tak získáš nová území nebo porazíš nepřítele. Při hraní téhle nejoblíbenější MMO RPG námořní hry se rozhodně nebudeš nudit, je skvěle hratelná a má bezkonkurenční grafiku. Získala si celou řadu nadšených příznivců, kteří na ni nedají dopustit, přidej se k nim i ty!

Hrát zdarma

Hodnocení
Grafikawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení grafického zpracování hry
Zvukwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Hodnocení herního zvuku a hudby
Zábavawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ukazatel jak dlouho hra baví naše hráče
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkové hodnocení